Kasy pancerne – sprawdź jak się zabezpieczyć!

0
237
TUTUS sejf kasa pancerna

Kasy pancerne to profesjonalny sejf o wielowarstwowej konstrukcji, który stanowi świetną ochronę cennych przedmiotów, dokumentów, a nawet broni. Warto być mądrym przed szkodą i zabezpieczyć się jak najszybciej przed kradzieżą lub włamaniem.

Kasy pancerne to najlepszy sposób na ochronę kosztowności, dobytku. Jak wiadomo, włamania i kradzieże są na porządku dziennym, dlatego tym bardziej trzeba się zabezpieczyć. Zwykłe skrytki typu szafka czy wnętrze wersalki to żadna ochrona – w te miejsca każdy ma dostęp, bardzo łatwo się tam dostać. Nastomiast kasa pancerna to zupełnie co innego – to profesjonalny sejf wykonany z dobrej jakości stali posiadający rozbudowany system ryglowy i odporne na przewiercenia zamki. Tak przechowywany dobytek, cenne dokumenty czy broń z pewnością nie wpadną w niepowołane ręce. Nawet jeśli złodzieje znajdą kasę pancerną, to nie będą w stanie jej sforsować – warto zainwestować w profesjonalną ochronę.

Kasy pancerne TUTUS

Warto sprawdzić te certyfikowane kasy pancerne. W sklepie TUTUS dostępne są modele od dobrych producentów – wszystkie spełniają najwyższe standardy jakości. Wybór kas pancernych w TUTUS jest naprawdę duży – większe, mniejsze, z różną liczbą półek i z różnym ich rozstawem. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Kasy pancerne zawsze warto kupować od sprawdzonych dostawców.

Jak jest zbudowana kasa pancerna?

Otóż kasa pancerna to profesjonalny sejf wykonany z grubej stali, który ma wielowarstwową konstrukcję. To sprawia, że taka skrytka jest praktycznie niemożliwa do sforsowania. Oprócz tego kasy pancerne posiadają także odporne na przewiercenia zamki oraz rozbudowany system ryglowy. Dodatkowo niektóre modele mają specjalne kotwy, które umożliwiają przymocowanie kasy do podłoża.

Kasy pancerne mają różne zamki: kluczowe, elektroniczne, szyfrowe. Co ważne, są ognioodporne i mają zabezpieczenia antykorozyjne. To najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie cennych przedmiotów.

Zastosowanie kas pancernych

Gdzie sprawdzi się kasa pancerna? Kiedy warto w nią zainwestować? Otóż przyda się ona wszędzie tam, gdzie przechowuje się cenne przedmioty, czyli np.: w sklepie (gdzie trzyma się utargi czy cenny towar), w firmach (gdzie trzyma się nie tylko gotówkę, ale także dokumentację firmy i dokumentację pracowniczą), w bankach, a także w prywatnych domach (gdzie przecież pełno jest naprawdę cennych pamiątek rodzinnych, biżuterii czy oszczędności w gotówce).

W kasę pancerną zawsze warto zainwestować – wówczas można mieć pewność, ze zapewniło się 100-procentową ochronę temu, co cenne i ważne dla nas.

Kasy pancerne

Kupno kasy pancernej – jaki model wybrać?

Wbrew pozorom wybór kasy pancernej wcale nie jest łatwy. Na rynku jest tyle różnych modeli, że nie sposób podjąć decyję od razu. Jest również wielu dostawców kas, którzy oferują te sejfy w różnych cenach.

Trzeba jednak pamiętać, że w tym przypadku oszczędność nie jest wskazana. Należy wybrać model certyfikowany, profesjonalny, od sprawdzonego producenta – tylko wówczas można mieć, że kasa pancerna zapewni 100-procentową ochronę dobytku. Takie modele nie kosztują mało, jednak na bezpieczeństwie nie można oszczędzać!

Poza tym przed podjęciem decyzji należy się zastanowić, co będzie w kasie przechowywane, gdyż tylko wówczas będziemy w stanie wybrać model funkcjonalny, odpowiednio duży i z odpowiednim rozstawem półek we wnętrzu.

Co więcej, dostępne są kasy pancerne wolnostojące, narożne, a nawet takie do montażu we wnękach meblowych, zatem zawsze warto dobrze przemyśleć, który model sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku.

Najlepsze kasy pancerne, których jakości można być pewnym, znajdziesz w sklepie TUTUS (link powyżej). Zachęcamy do przejrzenia oferty! Inwestycja w kasę pancerną to konieczność, aby móc spać spokojnie. Co prawda taki sejf nie jest tani, jednak jego wartość jest z pewnością mniejsza niż wartość naszego dobytku, który może zostac skradziony. Warto o tym pamiętać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here