Oferta usług rachunkowych dla krakowskich przedsiębiorców

0
658
rachunki

Biuro rachunkowe Kraków, z myślą o odciążeniu lokalnych przedsiębiorców z konieczności wytwarzania jak również prowadzenia dokumentacji firmowej, proponuje profesjonalne usługi w tym zakresie.

Oferta  jaką proponuje biuro rachunkowe Kraków

Zatrudniani przez profesjonalne biuro rachunkowe Kraków pracownicy to przede wszystkim specjaliści w zakresie regulacji prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zagadnień związanych z prowadzeniem rachunkowości i księgowości oraz procedur wynikających z przepisów prawa administracyjnego.

Tak szerokie spektrum wiedzy jaką prezentuje biuro rachunkowe Kraków pozwoliło stworzyć kompleksową ofertę obsługi małych, średnich i dużych firm. Przedsiębiorcy mogą liczyć nie tylko na wytwarzanie, oraz opracowywanie dokumentacji firmowej, ale również na reprezentacje, na podstawie udzielonych pełnomocnictw przed organami Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowej Inspekcji Pracy. W zakres usługi jaką oferuje biuro rachunkowe Kraków wchodzi również obsługa kadrowo płacowa.

Odpowiedzialność biur rachunkowych

Zawarcie umowy o współpracę jaką oferuje każde profesjonalne biuro rachunkowe Kraków jednoznaczne jest z przeniesieniem odpowiedzialności za prawidłowość prowadzonej dokumentacji firmowej. W przypadku prowadzenia przez organy Urzędu Skarbowego bądź Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czynności kontrolnych, biuro rachunkowe Kraków zobowiązane jest do udostępnienia w ustalonym terminie prowadzonej dokumentacji i składania wyjaśnień w przypadku pojawienia się nieścisłości związanych z zaniedbaniem ze strony jego pracowników, bądź błędnej interpretacji wykładni obowiązujących przepisów prawa.

Umowa współpracy z biurem rachunkowym

Każde biuro rachunkowe Kraków oferuje swoim klientom zawarcie umowy stałej bądź czasowej współpracy. Umowa zawierana jest indywidualnie z każdym klientem i w jasny sposób określa obowiązki  oraz prawa obu stron jak również wysokość opłaty za obsługę. Opłata z kolei uzależniona jest w większości przypadków od rodzaju czynności powierzonych do wykonania specjalistom zatrudnianym przez biuro rachunkowe Kraków, ilości faktur wystawianych przez przedsiębiorcę oraz liczby zatrudnianych przez niego pracowników.

Możliwość skorzystania z tak kompleksowej, a zarazem profesjonalnej usługi to doskonałe rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców, którzy powierzając obsługę dokumentacji firmowej specjalistom w tym zakresie, mogą skupić się na podstawowych czynnościach związanych z wykonywaniem swojej działalności gospodarczej.

Tekst zredagowano w oparciu o dane zamieszczone na stronie http://www.perfekt.biz.pl, serwisie oferującym usługi księgowe i podatkowe. Ponadto można znaleźć tam pomoc również z zakresu kadr i płac oraz ubezpieczeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here